Manager piłkarski

Zostań Managerem, graj mecze, rób transfery, wygrywaj !!!

Ogłoszenie

Symulacja - temat Potrzebujemy osoby, które będą symulować mecze(min 1). Piszcie na gg 2328616 lub tutaj Symulowanie

#1 2008-12-20 17:16:43

Bula1899

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 44
Punktów :   

Gazetka "Barca NewS"

Witamy! Dzisiaj czyli 20.12.2008 r. powstaje gazeta "Barca NewS". Będą tu się pojawiać różne rzeczy związane z FC Barceloną. Już tym razem mamy nowe wiadomości! Pierwsza to:

Nowy trener w Barcelonie!
Guardiola przestaje być trenerem w Barcelonie! Laporta szaleje, nowym trenerem został nieznany na europejskiej arenie Bula1899. Popularny Pep będzie pełnił funkcję jego asystenta. Oto wypowiedział się Josep na temat nowego trenera u Katalończyków:
Bula1899 podobnie zostaje trenerem Barcelony jak ja. Nikt o mnie nie słyszał jako trener, a osiągałem dobre wyniki. Mam nadzieję, że Bula1899 poprowadzi "blaugranę" jeszcze lepiej ode mnie - zakończył Guardiola
Nasz dziennikarz znalazł też Joana Laportę. Zadał mu parę pytań. Oto one:
- Czy obserwował pan Bulę1899 ? - dziennikarz
- Tak, obserwaliśmy go już zanim przyszedł Pep. To fantastyczne, że on i Guardiola będą starali się by Barca wygrywała kolejne mecze. - Laporta
- Może to pytanie nie będzie trochę na temat, ale czy będzie starał się pan czytać naszą gazetę ? - dziennikarz
- Ależ oczywiście, skoro to o Barcelonie to chętnie poczytam(śmiech) - Laporta
- Dziękuje za wywiad. - dziennikarz
- Nie ma za co. - Laporta

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-serwery.pun.pl www.wawel.pun.pl www.ktodostepnynabrowara.pun.pl www.coledylanzprouse.pun.pl www.przyszowa.pun.pl